آلبوم «رفته از دست» گروه «کامنت»، رونمایی و منتشر می‌شود


نخستین آلبوم رسمی گروه «کامنت»، 17 اردیبهشت ماه در پردیس سینمایی قلهک، با حضور اعضای گروه رونمایی می‌شود.

«کیان پورتراب»، سرپرست گروه، ضمن اعلام این خبر، در خصوص آلبوم جدید گروه کامنت به «موسیقی ما» گفت: «آلبوم «رفته از دست» شامل یازده قطعه است که تمام این قطعات برای اولین بار ضبط شده‌اند. فضای آلبوم، یک اتفاق جدید برای گروه محسوب می‌شود و در واقع به نظر من این آلبوم امضای گروه کامنت خواهد بود».

وی افزود: «در این آلبوم، آن‌چه از روز اول قصد ارائه‌اش را داشتیم را به صورت کامل بیان می‌کند؛ چه از نظر صدایی و تنظیم و چه از نظر ایدئولوژی آلبوم؛ اینکه قطعات به صورت داستانی از جایی شروع شده، به دنبال هم طی می‌شوند و نهایتاً در جایی به پایان می‌رسند. به همین دلیل از مخاطبین عزیز می‌خواهم قطعات این آلبوم را از ابتدا تا انتها، به صورت پشت سرهم گوش کنند، چون آهنگها به هم مربوط هستند».

کیان پورتراب، نیما رمضان، بردیا امیری، آرین کشیشی و اشکان آبرون، اعضای گروه کامنت هستند که همگی از نوازندگان فعال و سرشناس کشور محسوب می‌شوند.

گفتنی است گروه کامنت، ساعت 17 روز رونمایی از آلبوم (چهارشنبه 17 اردیبهشت)، اجرایی مستقل در پردیس سینمایی قلهک خواهد داشت و سپس مراسم رونمایی ساعت 19:30 با حضور اعضای گروه برگزار خواهد شد. ورود عموم علاقه مندان به برنامه رونمایی آزاد است.

منبع:موسیقی ما

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر