احتمال کنسرت جاز گروه آمریکایی «انیمیشن» در جشنواره فجر


مجازی تی وی: علی ترابی ، دبیر اجرایی جشنواره‌ی  سی ام موسیقی فجر از احتمال اضافه شدن یک گروه موسیقی آمریکایی به برنامه‌ها و اجرای آن در جشنواره‌ی موسیقی فجر خبر داد.

.

به گزارش ایسنا  وی در راستای آغاز بخش پاپ حشنواره سی ام فجر  اظهار کرد: بخش پاپ جشنواره، از 23 بهمن‌ماه آغاز شد و تا کنون استقبال خیلی خوب بوده است. بلیت‌ها نیز به حد مطلوبی فروش رفته‌اند و این روند ادامه دارد.

.

او ادامه داد: از 24 بهمن‌ماه، سایر بخش‌های جشنواره در هفت سالن اجرای خود را آغاز خواهند کرد و هماهنگی‌ها برای این کار انجام شده است.

bob belden

.

ترابی در پاسخ به پرسشی مبنی بر این‌که آیا قرار نیست، ستاره‌هایی که در جدول جشنواره نشانه‌گذاری شده‌اند، با گروه‌های موسیقی پر شوند‌؟ بیان کرد: ما رایزنی‌هایی در این زمینه کرده‌ایم و ان‌شاء‌الله یک گروه بین‌المللی مطرح، جای آخرین ستاره‌ را در جدول خواهد گرفت.

.

دبیر اجرایی جشنواره در این‌باره گفت: به احتمال زیاد میزبان یک گروه موسیقی آمریکایی خواهیم بود؛ این گروه «انیمیشن» نام دارد و یک آنسامبل کوچک است.

.

او توضیح داد: «انیمیشن» گروه معتبری است و سبک موسیقی آن «جَز» است. «باب بلدن» سرپرست این گروه محسوب می‌شود و امیدوارم با هماهنگی‌های لازم این اتفاق بیفتد و بتوانیم میزبان این گروه باشیم.

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر