اگر اعضای گروه سیروان خسروی را به هتل انتقال ندهد، بازداشت می‌شوند!: لغو کنسرت سیروان در بوشهر


مجازی تی وی:سیروان خسروی کنسرت 23 بهمن خود را که قرار بود در شهر رامسر برگزار شود و مجوزهایش در اداره ارشاد مازندران موجود است، لغو کرد تا در بوشهر بتواند کنسرت برگزار کند.

.

اداره ارشاد اعلام کرد اولویت با کنسرتی است که بلیت‌فروشی آن انجام شده و باید در شهر بوشهر کنسرت اجرا شود؛ اما باز هم با مخالفت نیروی انتظامی، این کنسرت لغو شد تا در روزهای 9 و 10 اسفند و در سالن دیگری که باز هم زیر نظر وزارت ارشاد است، سیروان خسروی کنسرت برگزار کند.

.

به گزارش ایسنا ،پیش تر هم گروه سیروان خسروی ابتدا قرار بود، روزهای 17 و 18 دی‌ماه در بوشهر اجرایی داشته باشد. پس از صدور مجوز و اعلام بلیت‌فروشی، این کنسرت در مدت چهار ساعت تمام بلیت‌هایش را فروخت؛ اما به‌دلیل تجمع عده‌ای از مردم در مقابل استانداری این شهر درپی اعلام برگزاری کنسرت لیان و اتفاقات مربوط به آن، اداره‌ی ارشاد بوشهر تصمیم گرفت که کنسرت سیروان خسروی 18 و 19 بهمن برگزار شود که نیروی انتظامی این شهر با برگزاری کنسرت در این تاریخ ها مخالفت کرد و قرار شد برنامه‌ی یادشده در تاریخ 23 و 24 بهمن و در قالب جشنواره موسیقی فجر این کنسرت برگزار شود.

 .

sirvan-khosravi

این‌بار مرکز موسیقی بوشهر و تهران اصرار به برگزاری این کنسرت داشتند، آن‌ها اعلام کردند مردمی که بلیت خریده‌اند، باید از کنسرت لذت ببرند و تمام مسوولیت‌های برگزاری این کنسرت را برعهده گرفتند.

.

48 ساعت قبل از اجرا، تمام مجوزها صادر شد و به تهیه‌کننده و گروه ابلاغ شد که کنسرت را برگزار کنند. گروه به‌دلیل نبودن پرواز، ابتدا هوایی به شیراز رفتند و سپس زمینی به بوشهر رفتند و 10 ساعت در راه بودند و با تمام خستگی به سالن کنسرت رفتند و ساندچک را انجام دادند. قبل از ورود مردم به سالن، نیروی انتظامی این کنسرت را لغو و به مدیر گروه اعلام کرد که اگر اعضای گروه را به هتل انتقال ندهد، بازداشت می‌شوند.

.

مجوزهای این کنسرت به‌طور کامل صادر شده بود تا گروه با وجود نبود پرواز، با مشقت فراوان به این شهر برسند. ساندچک انجام شده و در لحظه ورود مردم، این کنسرت لغو شد و مردمی که بلیت‌های این کنسرت را خریده بودند، با تابلویی روبه‌روی شدند که روی آن نوشته شده بود «کنسرت سیروان خسروی لغو است» و با افسوس و ناراحتی محل را ترک کردند. نوازندگان و شخص سیروان خسروی نیز که خستگی راه بر تن‌شان مانده بود، فردای آن روز باز هم به‌خاطر نبودن پرواز، زمینی به شیراز برگشتند و با پرواز به تهران آمدند.

.

مدیر اداره‌ی ارشاد بوشهر نیز که اصرار به برگزاری این کنسرت داشت در زمان لغو اجرا، توضیحی در این‌باره به تهیه‌کننده‌ی کنسرت نداد.

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر