تصاویر و گزارش کنسرت فروردین زانیار خسروی در تنکابن


مجازی تی وی: کنسرت زانیار خسروی  در شامگاه ۱۱ فروردین ماه  ۹۴ در سالن امام رضا شهر تنکابن به روی صحنه رفت.

.

وی که تجربه آلبوم موفق «۲۸» در بازاررسمی موسیقی کشور را داراست نخستین کنسرت سال ۹۴ خود را  به همراه اعضای گروهش به روی صحنه برد.

.

در ابتدا پس از تبریک سال نو  به مخاطبین ، با قطعه ی محبوب و پرطرفدار «فکر بکر» کنسرت خود را آغاز نمود .  «تو نباشی» , «چشم‌های رویایی» که تابستان سال گذشته منتشر شده بودند را  در ادامه به روی صحنه برد. اجرای خوب و مسلط زانیار  باعث شد که ذره‌ای از انرژی مردم در طول اجرا کم نشود.  «حس کمیاب» که از قطعات احساسی وی به شمار می رود، سالن را کمی آرام کرد و بلافاصله «دستی دستی» با اجرایی متفاوت از نسخه‌ی استودیویی، دوباره حاضرین را به وجد آورد و جنب و جوش را به سالن بازگرداند.

.

در ادامه قطعه «امید دارم هنوز» اجرا شد که تنظیم آن نسبت به نسخه‌ی آلبوم تفاوت داشت و  در آن گیتار الکتریک جای ساکسیفون را در نواختن ملودی اصلی گرفته بود؛ یک تغییر مثبت و حتی بهتر از نسخه‌ی اصلی که نقش پررنگ نوازندگی ماهرانه‌ی محسن کامران جم را در آن نمی‌شد نادیده گرفت.

.

در ادامه کنسرت قطعاتی همچون هی تو, طفره نرو, بدون تو, ریسک و دوراهی به روی صحنه رفت و در انتها اجرای مجدد دستی دستی و بدون تو حسن ختام این کنسرت نوروزی زانیار شده بود.

.

در قسمتی از برنامه زانیار خسروی به معرفی نوازندگان بند موسیقی خود پرداخت و حین معرفی گروه نیز طبق معمول همیشه شوخی با نوازندگان را چاشنی کار کرده بود. گفتنی است در این کنسرت محمدرضا رهنما، امید فرهودنیا، شروین شهبازی، محسن کامران جم، امین راد و فرهاد فتحی(مدیر برنامه) زانیار را همراهی کرده بودند .

.

در قسمتی از برنامه از همکاری و همراهی بسیار مناسب و زحمات دستگاه های فرهنگی و انتظامی و امنیتی شهرستان تنکابن واستان مازندران نیز تقدیر و تشکر بعمل آمد.

.

این کنسرت به همت موسسه ی فرهنگی هنری «ندای چنگ» به روی صحنه رفت و «میکائیل محمدی» سرمایه گذار وتهیه کننده  و نیز «میلاد مهربان»  مدیریت اجرایی  این کنسرت را عهده دار بودند.

.

عکسهای این کنسرت را در زیر می بینید:

zanyar majazitv tonekabon zanyar majazitv tonekabon (1) zanyar majazitv tonekabon (2) zanyar majazitv tonekabon (3) zanyar majazitv tonekabon (4) zanyar majazitv tonekabon (5) zanyar majazitv tonekabon (6) zanyar majazitv tonekabon (7) zanyar majazitv tonekabon (8) zanyar majazitv tonekabon (9) zanyar majazitv tonekabon (10) zanyar majazitv tonekabon (11) zanyar majazitv tonekabon (12) zanyar majazitv tonekabon (13) zanyar majazitv tonekabon (14) zanyar majazitv tonekabon (15) zanyar majazitv tonekabon (16) zanyar majazitv tonekabon (17) zanyar majazitv tonekabon (18) zanyar majazitv tonekabon (19) zanyar majazitv tonekabon (20) zanyar majazitv tonekabon (21)

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر