تصاویر کنسرت بندر عباس روزبه نعمت اللهی


مجازی تی وی: کنسرت روزبه نعمت الهی در بندرعباس، هفته گذشته برای نخستین بار در تالار آوینی این شهر برگزار شد. نعمت الهی در این کنسرت با همراهی گروه پرتعدادش محبوبترین قطعاتش را همراه با سورپرایزی برای بندرعباسی‌ها اجرا کرد.

Rouzbeh Nematollahi (2)
روزبه نعمت الهی کنسرتش را با قطعه ی ریتمیک «مست و دیوانه» باشعری از «مولانا» از آخرین آلبومش آغاز کرد و پس از خوش و بش با حضار، «سایه سپیدار» از آلبوم «هفته عاشقی» را اجرا کرد.

   دانلود آهنگ مشترک “خیابون و درخت” نعمت االهی و طاهری

روزبه که از انرژی بندرعباسی های حاضر در سالن، راضی به نظر می‌رسید، رو به آنها گفت: «من در بزرگ‌ترین سالن‌های تهران کنسرت برگزار کرده‌ام، اما در هیچ کدامشان به اندازه ی امشب به من خوش نگذشته بود». این جمله ی نعمت الهی باعث شد بندری ها با شور و هیجان بیشتری برنامه را دنبال کنند.

Rouzbeh Nematollahi (12)

سپس قطعات «هجرانی» و «باز آمدم»، که از جمله آثار پرطرفدار نعمت الهی هستند، به دنبال هم به اجرا درآمدند.

پس از اجرای این قطعات، نوبت به اجرای محبوبترین و فراگیرترین قطعه ی روبه نعمت الهی رسید؛ «ایران» یا همان «این نه منم من…» با تنظیمی حماسی و با همراهی مثال زدنی مردم خوانده شد.

“زمستون ” قطعه ی بعدی این برنامه بود. بعد از اجرای این قطعه، از سوی «انجمن معلولین ضایعات نخاعی بندرعباس» تابلویی به رسم یادبود به روزبه اهدا شد. نعمت الهی چندین نفر از اعضای این انجمن را با هزینه ی شخصی به این کنسرت دعوت کرده بود. وی که از سوی این انجمن به صورت افتخاری به عنوان سفیر فرهنگی برگزیده شد، برای برگزاری یک کنسرت خیریه به نفع معلولین انجمن ضایعات نخاعی اعلام آمادگی کرد.

Rouzbeh Nematollahi (18)

در ادامه «بارون گرفته حالمو» و «شبم سیاه روزم سیاه» و «زخم» از آلبوم  داروگ خوانده شدند. سپس نوبت به قطعه ی سولو و تکنوازی اعضای گروه رسید تا هر یک از نوازندگان به هنرنمایی بپردازند.

قطعه ی خاطره انگیز «دریا» از دیگر بخش‌های این کنسرت بود که مورد توجه حاضرین واقع شد. «بی ستاره» و «نفس کشیدن سخته» از آلبوم «عمو زنجیرباف» و نیز «صبوری» و «من که حالم خوبه»، دیگر قطعاتی بودند که در این برنامه به اجرا در آمدند.

نعمت الهی هنگام اجرای قطعه «صبوری»، قدم زنان به سوی جمعیت رفت و این قطعه را در میان آنان اجرا کرد که این حرکت با استقبال و غافلگیری حاضرین همراه بود.

Rouzbeh Nematollahi (22)

اما بخش جالب این برنامه که باعث غافلگیری بندری‌ها شد، دعوت روزبه نعمت الهی از «عمران طاهری»، خواننده ی بندرعباسی، برای حضور روی استیج بود. روزبه نعمت الهی و عمران طاهری که چند روز پیش از این کنسرت قطعه ی بندری  “خیابون و درخت” را منتشر کرده بودند، این قطعه را به صورت مشترک روی صحنه اجرا کردند.

اجرای ویژه قطعه «خلیج پارس»، بخش پایانی این کنسرت بود که در آن حضار به درخواست نعمت الهی، به احترام ایران و خلیج پارس، قیام کردند.

Rouzbeh Nematollahi (59)
روزبه نعمت الهی در این کنسرت همراه با گروه کاملش روی استیج رفت. سهیل بیانی مهر (رهبرارکستر، گیتار)، احسان شفیعی (سرپرست ارکستر، پرکاشن)، سعید جامع الصنایع (درامز) گقارد ازاریان (لید گیتار)، پیام رونق (دیجی ریدو)، اترین بی‌نیاز (کیبورد) ناصر پورحسینی (فلوت) داوود اریکه (ساکسیفون)، بهروز دهقان (بیس گیتار)، فرهاد رستمی (گیتار)، امیر دین محمدی (تبلا) و مهدی حسین زاده (دف)، نوازندگانی بودند که در کنار این خواننده به هنرنمایی پرداختند.

منبع:موسیقی ما

0
0

 

1 نظر

  1. zahra می‌گه:

    خوشگل بودن
    ممنون…

ارسال نظر