توانایی برندهای لباس برای اسپانسری گروه‌های موسیقی :چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مد و لباس فجر 93


مجازی تی وی:پری ملکی می گوید: برگزاری جشنواره برای تهیه لباس مورد نیاز برای برخی هنرمندان خوب است و من فکر می کنم هر حرکتی در جهت بهبود وضع موسیقی در کشور رخ دهد، خوب و قابل تاملی است زیرا ما اتفاقات زیادی در عرصه فرهنگی کشور کم داریم  بنابر این بسیار خوب است که این حرکت های مثبت رخ می دهد.

.

به گزارش  مهر،سرپرست گروه خنیا ادامه داد: من فکر می کنم که اگر قرار باشد یک مجموعه برای لباس های هنرمندان تصمیم بگیرند چندان قشنگ نیست چون من به شخصه دوست دارم طراح لباسم بر اساس کار و قطعاتی که اجرا می کنم، لباس طراحی کند زیرا هر برنامه ای موضوع، ویژگی وایده خاص خود را دارد که من بر اساس آن همیشه لباس طراحی کرده ام.

.

mod

این هنرمند عرصه موسیقی تصریح کرد: اگر مانند تمام دنیا یک برند معروف بتواند اسپانسر گروه‌های موسیقی داخل کشور شود و بر اساس خواسته خود گروه کار را انجام دهد بسیار عالی است اما تا امروز این اتفاق رخ نداده است.

.

ملکی، فرهنگسازی حضور برندها در کنار گروه‌های موسیقی را یک نیاز خواند و گفت: اینکه بتوانیم چنین بخشی را فعال کنیم در فرهنگسازی بسیار موثر است زیرا در بدو امر به گروه های موسیقی کمک شایانی در هزینه لباس می شود و سپس بحث تبلیغ و فرهنگسازی بهتر پیش می رود.

.

او ادامه داد: من فکر می کنم ارتباط باید با در بدو امر با برندها و سرمایه گذاران باشد تا بر اساس  قدمت و سابقه گروه موسیقی مذاکره کنند.

.

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مد و لباس فجر 11 تا 16 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی برگزار می‌شود.

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر