تکشو ، مسابقه جدید خوانندگی بخش خصوصی در شبکه شما !


SOMA

.

 

مجازی تی وی:«تکشو» عنوان مسابقه خوانندگی است که بخش خصوصی در شبکه شما به تازگی آن را معرفی کرده و از علاقمندان خواسته است اگر می‌خواهند صدایشان را محک بزنند به این مسابقه بیایند.

.

به گزارش ایسنا، آنونس‌های تبلیغاتی مسابقه خوانندگی «تکشو» به تازگی در شبکه شما دیده می‌شود که در آن از بینندگان تهران و سایر استان‌ها می‌خواهد اگر به خوانندگی علاقه دارند به سایت این مسابقه مراجعه کرده و در آن ثبت‌نام کنند.

.

در سایت مسابقه این شرکت آمده است:”در این مسابقه  استعدادیابی خوانندگی که در قالب مسابقه تلویزیونی است ، در مرحله اول به تعداد ٩٠ برنامه ٦٠ دقیقه­‌ای در شبکه شما تولید می‌­شود.این مسابقه قصد دارد با نگرشی نو به معرفی موسیقی اقوام و خوانندگان آماتور کلاسیک، سنتی، محلی، پاپ و… ب­پردازد.”

.

متقاضیان شرکت در مسابقه «تکشو» ضمن ثبت نام  برای ارسال فیلم ٩٠ ثانیه‌ای خود،  مبلغ  پنجاه هزارتومان جهت هزينه كارشناسي  ارسال نموده  و ترانه‌ه­ایی را به انتخاب و با صدای خودشان بر روی سایت این شرکت خصوصی  (موسسه جام جم طرح)  بارگذاری می‌­کنند و در مرحله دوم کارشناسان و خوانندگان حرفه‌ای در سبک‌های مختلف از سراسر کشور نسبت به بررسی و گروه‌­بندی متقاضیان براساس تصاویر دریافتی اقدام خواهند کرد.

.

بنقل از آن سایت آمده است:”همچنین مرحله سوم حضور شرکت‌کنندگان در مسابقه تلویزیونی «تک­شو» به صورت گروه‌­بندی­‌های انجام شده خواهد بود. اجرای زنده متقاضیان در این مسابقه مهیج که با مشارکت اقوام و قومیت­‌های مختلف و رأی مستقیم آنها مرحله به مرحله برگزار می­‌شود، مرحله چهارم این مسابقه را دربرمی‌گیرد.

.

در مرحله پنجم و نهایی مسابقه «تکشو»، نفرات راه یافته به مرحله فینال در ٢٦ برنامه نهایی با حضور کارشناسان و خوانندگان مطرح کشور ضمن معرفی آثارشان به انتخاب و مشارکت مردم گزینش می­‌شوند تا ١٥نفر فینالیست سبک‌­های مختلف موسیقی در برنامه‌ه­ای شاد نفرات برتر اولین دوره مسابقه ملی تک­شو را مشخص ­کنند.

.

جذب نفرات برتر مسابقه به ­عنوان همکار و خواننده، تولید کلیپ موسیقی با هزینه برگزارکننده مسابقه، خواندن تیتراژ و تولیدات تلویزیونی مراکز استانی و جوایز نفیس نقدی برای برگزیدگان، اهداء لوح تقدیر و همچنین تندیس مسابقه با حضور مدیران شبکه شما و مراکز استان­‌هایی که نفرات برگزیده در مسابقه خواهند داشت؛ جوایز نفرات برتر در سبک‌­های مختلف را شامل می­‌شود.”

 

.

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر