اینبار دانشگاه کنسرت علیرضا قربانی را لغو کرد


مجازی تی وی:کنسرت علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی که قرار بود دوشنبه یازدهم اسفند ماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شود، برای دومین بار پیاپی طی چند روز گذشته لغو شد.

.

علی رضوی ضمن اعلام این خبر گفت: این برنامه که بعد از برپا نشدن کنسرت این خواننده در مشهد و کنسرت برگزار شده وی در ساری تازه ترین اجرای زنده علیرضا قربانی محسوب می شد، چند ساعت قبل از برگزاری کنسرت با اعلام معاونت فرهنگی دانشگاه لغو شد.

.

بگزارش مهر ، وی ادامه داد: لغو کنسرت علیرضا قربانی در دانشگاه شهید بهشتی تهران در حالی است که تیم اجرایی کنسرت تمامی پیگیری های اداری لازم برای برپایی کنسرت را با مسوولان دانشگاه انجام داده بودند اما این بار با اعلام شورای نظارت دانشگاه به معاونت فرهنگی، کنسرت لغو شد. البته توضیحی که باید درباره مساله به آن تاکید کنم تایید شورای فرهنگی دانشگاه برای برگزاری این کنسرت بود که به ما از قبل اعلام شده بود.

.

رضوی افزود: فعلا از سوی مسوولان دانشگاه توضیح رسمی و کتبی به ما برای لغو کنسرت داده نشده، اما طبق شنیده هایی که داشتیم گویا لغو کنسرت مشهد در تصمیم اخیر بی‌تاثیر نبوده است.

.

مدیر برنامه های علیرضا قربانی توضیح داد: با اینکه برای برگزاری کنسرت در دانشگاه شهید بهشتی نیازی به کسب مجوزهای همیشگی از سوی وزارت ارشاد نداریم اما من از مسوولان معاونت هنری و دفتر موسیقی وزارت ارشاد تشکر می کنم که از دیروز تا کنون پیگیر ماجرا بودند و نهایت تلاش خود را انجام دادند که کنسرت بدون هیچ مشکلی برگزار شود.

.

براساس این گزارش، علیرضا قربانی قرار بود در این کنسرت قطعاتی از آثار منتخب خود طی یک سال گذشته را که در برنامه های مختلف خود اجرا کرده بود به مخاطبان ارائه دهد.

ghorbani

.

اما رئیس دانشگاه شهیدبهشتی درباره لغو کنسرت موسیقی علیرضا قربانی در دانشگاه شهید بهشتی می گوید: علت لغو این کنسرت تقارن با ایام فاطمیه بوده است. دانشگاه مجوز این کنسرت را برای هفته گذشته صادر کرده بود و گفته بودیم در آن زمان بلامانع است اما آنها اعلام کردند هفته بعد آن را برگزار می کنند و ما نیز پس از برگزاری جلسه هیات نظارت اعلام کردیم که دو روز مانده به ایام فاطمیه کنسرت موسیقی برگزار نمی کنیم.

.

وی خاطرنشان کرد: به هر حال پس از برگزاری جلسه هیات نظارت دانشگاه با توجه به اینکه مجوز این کار از سوی انجمن اسلامی درخواست شده بود ما به مسئولان کنسرت اعلام کرده بودیم که مجوز مربوط به هفته قبل بوده است و پیش از این هم قید کرده بودیم که در این هفته مجوز داده نمی شود.

.

دکتر محمدمهدی طهرانچی  یادآور شد: ما با اصل برگزاری کنسرت در دانشگاه مشکلی نداشته ایم و پیش از این هم برنامه هایی از این دست در دانشگاه داشته ایم.وی افزود: دانشجویانی هم که بلیط کنسرت را خریداری کرده اند می توانند با مراجعه به دفتر فرهنگی پول بلیط را دریافت کنند.

.

در سایت دانشگاه شهید بهشتی نیز روز گذشته اعلام شده است : «به دلیل عدم برگزاری کنسرت موسیقی روز دوشنبه ۱۱ اسفندماه ۹۳ دانشجویانی که بلیط شرکت در برنامه را خریداری کرده اند، می توانند از روز دوشنبه ساعت ۸ تا ۱۵ جهت دریافت مبلغ پرداختی خود با همراه داشتن کارت دانشجویی به معاونت فرهنگی و اجتماعی مراجعه نمایند.»

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر