دانلود فیلم ارکستر سمفونیک تک نفره؛ یکی در نقش 70 نفر


مجازی تی وی:«بن مورفیت»  که به تنهایی نوازنده یک ارکستر سمفونیک است از سن ده سالگی شروع به نوشتن یک کارتون کرد و نام آن را «پگول» گذاشت. کار بن با این ایده شروع شد و کم‌کم کارش را وسعت داد تا اینکه در سن ۲۴ سالگی به یک نویسنده و نوازنده ارکستر سمفونیک تبدیل شد. بن که اصالتا اهل شهر «یورکشایر» در شمال انگلستان است، به تازگی ویدئویی را منتشر کرده که تمام نوازندگان آن خودش هستند!

.

دانلود

.

2877F70F00000578-0-image-a-18_1431103029368.jpg

به گزارش مهر، او یک بار تمام این سازها را نواخته و فیلمبرداری کرده و سپس از طریق کامپیوتر در کنار هم قرار داده است. در این ویدئو، مخاطبان ۷۰ ورژن یکسان از بن را می‌بینند که همزمان با هم نوازندگی می‌کنند. بن در این ارکستر ۹ ساز مختلف مثل طبل و ترومپت را می‌نوازد. او خودش به تنهایی تمام این قطعات را نواخته، ضبط و مونتاژ کرده؛ آن هم در اتاقی که به اندازه اتاق خوابش است. او این کار را با پرده سبز انجام داده و توسط دوربین دوستش فیلمبرداری کرده است. بن می‌گوید: «من به مدت ده سال طبل زن بودم و کم‌کم به سراغ سازهای دیگر رفتم. شاید چهار یا پنج سال طول کشید که من به تمام سازها مسلط شدم.»

.

بن حدودا یک ماه برای ساخت ویدئوی جالبش تلاش کرده است. او آنقدر از بازخوردها به ارکستر سمفونیکش خشنود است که قصد دارد باز هم از این ویدئوهای عجیب و غریب بسازد.

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر