دومین جشنواره سه گانه «خلیج فارس»


نوای موسیقی گروه های تلفیقی، جاز و راک در دومین جشنواره سه گانه خلیج فارس با حضور سه گروه کامنت، نیوش و نایما با سبک های متفاوت،  به همت  موسسه هامین گستر آریا و با حمایت Ice Watch برگزار خواهد شد.

گروه موسیقی راک «کامنت» به سرپرستی کیان پورتراب روز چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۰۰ در سالن پردیس قلهک به روی صحنه خواهد رفت و ساعت ۱۹:۳۰، رونمایی از آلبوم «رفته از دست» نیز صورت خواهد گرفت.

گروه موسیقی نیوش به خوانندگی سروش قهرمانلو روز پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن پردیس قلهک به روی صحنه خواهد رفت. اعضای این گروه را آرش قهرمانلو ( خوشنویس ، سرپرست گروه )، سروش قهرمانلو ( خواننده ، سه تار الکتریک ، سه تار افکت )، کیکاووس مختاری ( رهبر ارکستر ، همخوان ، سینتی سایزر و کیبوردز)، آرش آردفروشان ( همخوان ، گیتار ۱۲ سیم و گیتار الکتریک )، بردیا یوسفی ( نوازنده ی گیتار باس )، سهراب فتحعلیزاده ( دف ، دمام ، کوزه ، درام) تشکیل می دهند و مرتضی مختاری ( کمانچه ) نیز به عنوان نوازنده ی میهمان در کنار آنان حضور خواهد داشت.

گروه هنری موسیقی نیوش تلفیقی از هنرهای خطاطی و موسیقی است که در هنر موسیقی نیز تلفیقی از موسیقی کهن ایران و موسیقی روز جهان هست. این گروه دارای امضا و سبک خاص موسیقی خودش می باشد و به معنی واقعی موسیقی تلفیقی را اجرا می کند، چرا که از ترکیب دو تئوری موسیقی ایرانی و جهانی حاصل شده است .
در هنگام اجرای سر صحنه ای این گروه ، از جلوه های بصری به صورت ویدیو پروجکشن ، ال ایی دی ، استفاده می شود و این گروه سعی دارد تا در تصاویر پخش شده در هنگام اجرای کنسرت به هنر های اصیل ایرانیاز جمله خطاطی نیز توجه نماید.
شایان ذکر است که سبک موسیقی نیوش ، فیوژن راک می باشد.

گروه موسیقی جاز «نایما» به سرپرستی حمزه یگانه روز جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن پردیس قلهک به روی صحنه خواهد رفت. اعضای این گروه را حمزه یگانه (پیانو و کیبورد)، امین طاهری (درامز)، آرین کشیشی (گیتار باس)، بابک صفر نژاد (هارمونیکا) و شهریار صیقلانی (وکال) تشکیل می دهند.

شایان ذکر است که نایما ،موسیقی خود را در سبک جز فیوژن دنبال می کند و کیفیت نوازندگی ، نوآوری، مهارت و کار گروهی حرف اول را در این گروه می زند به گونه ای که کنسرت های آنان همیشه جزو بهترین کنسرت های غیر پاپ بوده است.

منبع: موسیقی پارس

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر