متن عذرخواهی “علی اصحابی” بابت تاخیر در انتشار آلبوم “دیره”


مجازی تی وی: آلبوم «دیره» با صدای «علی اصحابی» از صبح امروز در تهران و شهرستان توزیع شد تا علی اصحابی جدیدترین اثرش را روانه بازار موسیقی کشور کرده باشد.
این آلبوم در ده قطعه به نام ها: «دیره، فانوس، این همه خوشبختی، حس بودن، دست خودم نیست، عکس یادگاری، اشکای شبونه، طفلی دل من، عشقم عاشقم باش و هفت سین» منتشرشده است که در بخش ترانه چهره هایی چون: «علی اصحابی، یاحا کاشانی، علی دیباج، مهدیه عرب و هادی اصحابی» حضور دارند. علی اصحابی و علی دیباج ملودی های این آلبوم راساخته اند و «کوشان حداد، «امیر حیدری» و «اشکان جوینده» هم تنظیم کننده های این اثر هستند.

  دانلود تیزر تصویری آلبوم “دیره” علی اصحابی

 

ashabiii

«علی اصحابی» در روز انتشار آلبوم  نوشته:

«از انتشار آخرین آلبوم دوسال و نه ماه و پانزده روز گذشت. دوسالی که با همه خوبی و بدی هاش ،کمی و کاستی هایش باد با خود برد. لحظه به لحظه ثانیه به ثانیه و ضربان به ضربان به یاد شما بودم . با شما بودم و به عشق شما کار آلبوم جدید و آغاز و به پایان رساندم . جا دارد تشکر کنم از شما هواداران و عزیزان دلم که با صبر و حمایت هایتان همیشه بنده را مورد لطف خودتان قرار دادید .سپاس از دوست خوبم امیر عباس اکبری عزیز که از ابتدا تا انتهای آلبوم کنار من بود .سپاس از مسعود گلکار ، سبحان شرکتی ، همسر وخانواده عزیزم .تشکر میکنم از تیم فنی آلبوم، تنظیم کنندگان : کوشان حداد عزیز وزنه همیشگی آلبوم از امیر حیدری بابت سلیقه های خاصش و اشکان جوینده پدیده این آلبوم.تیم ادبی آلبوم، هادی اصحابی که زحمت یکی از ترانه های این آلبوم را کشید. سرکار خانوم مهدیه عرب که در یکی از ترک ها با ما همکاری داشتند و علی رادمهر مشاور ادبی آلبوم که در ادیت ترانه ها با ما همکاری کردن. و سپاس از شرکت هنرنمای پارسیان و همه عزیزان و یاران . فضای آلبوم «دیره» کمی متفاوت از آلبوم «کولاک» میباشد و همه سعی من در نو آوری و ایجاد احساس تازه و خرسندی شما عزیزان بوده . خدا را شکر میکنم که شما را دارم و مجالی داشتیم برای اینکه بازهم در کنار هم باشیم . تک تک ترک های این آلبوم حاصل احساس و نبض نبض وجودم و قلبمه. گوش خود را به قلب من بسپارید . بابت تاخیر در آلبوم عذر مرا پذیرا باشید تقدیم به شما اگرچه «دیره»….

منبع:موسیقی ما

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر