لغو کنسرت علیرضا قربانی در خراسان رضوی


مجازی تی وی: کنسرت علیرضا قربانی و ارکستر اشتیاق در  “گل بهار” که شهری در نزدیکی مشهد است  لغو شد.

.

مدیر ارکستر اشتیاق  اظهار کرد: قرار بود آقای قربانی شامگاه گذشته در “گل بهار”  اجرا داشته باشد، اما این اجرا به دستور دادستانی لغو شد.

.

به گزارش ایسنا، علی رضوی گفت: قرار بود این کنسرت طی دو شب یعنی 6 و 7 اسفند  93 به روی صحنه برود، اما ظهر روز گذشته (٦اسفند) به ما خبر دارند که اجرا لغو شده است. در زمانی که قرار بود کنسرت اجرا شود، اعضای گروه در هتلی در مشهد مستقر شدند و نیروهایی هم در نزدیکی محل اجرای کنسرت مستقر شدند تا مردم به محل اجرا نروند و از موضوع لغو باخبر شوند.

 

ghorbani

.

رضوی با بیان اینکه اعضای گروه ظهر دیروز وارد مشهد شده‌اند، گفت: به طور قطع اجرای ٧ اسفند نیز برگزار نخواهد شد و ما به تهران بازمی‌گردیم. همچنین مجید احدزاده – تهیه‌کننده برنامه اجرای صحنه‌ای گروه اشتیاق به سرپرستی علیرضا قربانی – نیز گفت: کنسرت شب گذشته – 6 اسفندماه 93 – در دانشگاه آزاد گلبهار به دستور دادستان عمومی و انقلاب چناران لغو شد.

 

.

وی افزود: مجوز برگزاری این کنسرت یک ماه پیش از سوی فرمانداری، ‌نیروی انتظامی و اداره فرهنگ و ارشاد استان اخذ شده بود و 48 ساعت گذشته مجوز را به ما تحویل دادند. با این وجود دیروز ساعت 17 طی تماسی که با من گرفته شد، دادستان ممانعت خود را با برگزاری این کنسرت اعلام کرد.

.

احدزاده با بیان اینکه برای آماده‌سازی سیستم صوت و نور نیروهایی از تهران به مشهد آمده بودند، ادامه داد: طی این دو شب گذشته مبلغ 80 میلیون تومان برای برگزاری این کنسرت هزینه شده است و مبلغ 88 میلیون تومان بلیت به فروش رسیده است.

.

وی با بیان اینکه نامه لغو برنامه از جانب دادستانی شدیداللحن بود، تاکید کرد: برای برگزاری کنسرت امشب از ارشاد مجوز داریم و در حال حاضر رایزنی‌هایی را برای برگزاری مراسم امشب انجام می‌دهیم، اما احتمال برگزاری این کنسرت را تنها 5 درصد اعلام می‌کنم.

.

احدزاده ضمن عذرخواهی از مردم بیان کرد: مردم به ما اعتماد کرده و بلیت تهیه کرده‌اند، از این رو هیچ خسارت مالی نباید به آنها وارد شود و تا 25 روز آینده خسارت‌های وارد شده از لغو کنسرت پرداخت خواهد شد.

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر