هماهنگی برنامه تورهای مرتضی پاشایی با تیم پزشکی


مجازی تی وی:مرتضی پاشایی که از ماه‌ها قبل درگیر برخی مشکلات جسمی شده و تحت نظر یک تیم پزشکی مجرب در حال مداوا است، می گوید: «خوشحالم که در این شرایط‌ نیز می‌توانم دوستداران محترم و عزیزم را ببینم و از این بابت به خودم افتخار می‌کنم. فقط انرژی هوادارانم من را به ادامه این شرایط امیدوار می‌کند. انرژی‌ای که از این مردم در اجراهای زنده‌ام می‌گیرم، به قدری حالم را خوب می‌کند که هیچ دارو و درمانی نمی‌تواند این معجزه را در من به وجود بیارود.»

   لینک موزیک ویدئو “نگران منی” مرتضی پاشایی
وی درادامه گفت: «این روز‌ها با تمام وجود روی صحنه‌ها حاضر می‌شوم و اوضاع خوبی دارم. این انرژی‌های مثبت که از سالن‌های کنسرت می‌گیرم برایم محترم است. همه تلاشم این است که بتوانم با اجراهایی قوی و خوب من هم به دوستدارانم حس خوبی را منتقل کنم.»

passhaiee
مدیر برنامه‌ پاشایی درباره تور جدید این خواننده و دستورات و تجویزهای تیم پزشکی می گوید: «برنامه تورهای مرتضی با همفکری با تیم پزشکی این خواننده هماهنگ می‌شود تا به دوره درمانش آسیبی وارد نشود. ولی چیزی که همگان بر آن اعتقاد دارند این است که مرتضی همه انرژیش را از همین سالن‌های کنسرت می‌گیرد و همین برنامه هاست که باعث شده دوره‌های درمانیش تا این حد مثبت و خوب ادامه داشته باشد.»

پاشایی در ادامه تور برنامه‌هایش در تاریخ ۱۵ مرداد در کیش، ۲۱ مرداد در بندر عباس، ۲۲ و ۲۳ مرداد در اراک و ۲۸ و ۲۹ در بوکان روی صحنه می‌رود و شهرهایی از قبیل شاهین شهر اصفهان، رشت، کیش و… دیگر نقاطی از کشور‌ خستند که پذیرای اجرای زنده این خواننده خواهند بود.

منبع:موسیقی ما

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر