150 نظر

 1. محمد گراوندی می‌گه:

  با عرض پوزش یه سوال داشتم

  اگه بخواهیم با روابط عمومی شبکه نمایش تماس برقرار کنیم باید چکار کنیم ؟ آدرسی موجود است ؟یا شماره تلفنی ایممیل و یا …..؟

 2. محمد گراوندی می‌گه:

  سلام

  به نوبه خودم و تمام دوستداران فیلمهای کلاسیک از شبکه نمایش بخاطر سلیقه بی حدش تشکر میکنم . از وقتی شبکه نمایش را نگاه میکنم احساس همبستگی بیشتری به تلویزیون داخلی کردم .فیلمهای کلاسیک حتی اگر روزانه چندین بار هم تکرار شن بازم ارزش دیدن را خواهند داشت . به جز فیلمهای سینمایی یک سری سریالهای تلویزیونی کلاسیک هم هست که اگر نمایش داده بشن دیگه بعید میدونم کسانی که در دوره های سنی 35 و 40 و 50 سالگی هستن دوست داشته باشن فیلمهای دیگه ای رو نگاه کنند.

  اما با همه اینها زمان پخش فیلمهای کلاسیک کمی دیر است ساعت یک شب خب اکثر کارکنان باید خواب باشن و فقط شبهایی که صبح روز بعدش تعطیل هستن میتونن پای تلویزیون بشینن .

  در کل دست شبکه نمایش و دست اندرکاراشون درد نکنه .دوستشون داریم و بدونن که خیلی ها با این فیلمها زندگی کردن فیلمهایی که حیفه که به فراموشی سپرده شن . با تمام گفته های دوستمون علیرضا هم موافقم .

 3. علیرضا می‌گه:

  سلام.
  میخواستم بدلیلی خاص از گروه نمایش شبکه(نمایش) که فیلمهای کلاسیک خیلی قدیمی و شاید فراموش شده حتی نسل مرا نمایش میدهد تشکر کنم.من تعدادی از این فیلمها را در سینمای شرکت نفت(دهه چهل)مجانی و در سینمای شرکت دخانیات با بلیط نزدیک به مفتی(5 ریالی )و سینماهای در اختیار خانواده های ارتشی(با کوپن) دیده ام.تشکر من از مسئولین این شبکه بخاطر این است که نمایش ای فیلمها به فیلمسازها و کارگرد انها و تهیه کننده های فیلمهای سینمایی و تلویزیونی امروز که از سینماگری،فقط گذاشتن ریش بزی و کشیدن پیپ و درست کردن مستطیل با انگشت و مصاحبه با روزنامه های زرد را یاد گرفته اند نشان میدهید که چگونه دیگران در بیشتر از پنجاه سال پیش با استفاده ار ساده ترین عناصر بصری، با دستمایه سوژه و موضوعات جذاب فیلمهایی ساخته اند که هنوز میشود باحوصله نشست و آنها را دید و لذت برد.البته بخاطر محدودیتهای مشروع، (سیما)از نمایش بسیاری از فیلمهای آن سالهای دور معذور است که این دیگر خوش شانسی آن دسته از کسانی است که ذکرشان رفت.
  اطاله کلام باعث شرمندگی است موفق باشید

 4. هرمیون می‌گه:

  ازتون خواهش میکنم التماس میکنم جون هر کی که دوست دارید مجموعه فیلم هریپاتر رو پخش کنید لطفا منو نا امید نکنید تو رو به خدا

ارسال نظر