چرا برخی افراد به بهانه دینداری، مانع انجام فعالیت های هنری در دانشگاه ها و جامعه می شوند؟:مختاباد


mokhمجازی تی وی: سید عبدالحسین مختاباد ضمن تكذيب برگزاري كنسرت در آستانه ايام فاطميه گفت: اجرای کنسرت دو روز پیش از فرا رسیدن ایام فاطمیه خاتمه يافته و لغو شده بود.

.

به گزارش خبرگزاری مهر،رئیس دانشكده هنر و معماري واحد تهران مركزي  گفت: برای من جای سوال است که چرا برخی افراد به بهانه دینداری، مانع انجام فعالیت های هنری در دانشگاه ها و جامعه می شوند. در صورتی که همین دانشجویان نیز دارای اعتقادات معنوی هستند و در این ایام اقدام به برگزاری مراسم سوگواری و سینه زنی در دانشگاه ها می کنند. چرا این برنامه ها از سوی این افراد دیده نمی شود؟

.

رئیس دانشکده هنر و معماري واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اسلامي با تاكيد بر اینکه در این دانشکده کنسرتی در ایام شهادت حضرت فاطمه(س) برگزار نشده است، گفت: اجرای این کنسرت دو روز پیش از فرا رسیدن ایام فاطمیه خاتمه يافته و لغو شده بود.

.

وی ضمن تكذيب جريان سازي هاي صورت گرفته پيرامون برگزاري كنسرت در آستانه ايام فاطميه گفت: این هجمه ها در حالی انجام می شود که در دانشکده هنر دانشگاه تهران برنامه ها در این ایام همچنان روال عادی خود را دارند و یا در همین ایام برنامه های اجرای موسیقی در تالار وحدت لغو نشده است.

.

وي افزود: برای من جای سوال است که چرا برخی افراد به بهانه دینداری، مانع انجام فعالیت های هنری در دانشگاه ها و جامعه می شوند. در صورتی که همین دانشجویان نیز دارای اعتقادات معنوی هستند و در این ایام اقدام به برگزاری مراسم های سوگواری و سینه زنی در دانشگاه ها می کنند. چرا این برنامه ها از سوی این افراد دیده نمی شود.

.

رییس دانشکده هنر واحد تهران مرکزی با ابراز تعجب از خبرسازي هاي كذب و حساسيت برخی رسانه ها بر روی فعالیت های هنری در دانشگاه آزاد اسلامي تصریح کرد: پیشنهاد می کنم، این افراد مسائل علمی و هنری را به مسائل سیاسی آغشته نکنند و بگذارند آرامش در جامعه حاکم شود چرا كه تمامی دانشجویان ما به اهل بیت(ع) عشق می ورزند، اما جای تعجب است که چرا برخی سعی می کنند خود را متدین و دیگران را ضد دین نشان دهند.

.

 گفت: کنسرت های دانشکده هنر و معماري جز فصول آموزشي و در راستای اجرای دروس رشته موسیقی است كه البته برنامه های درسی رشته موسیقی دانشکده هنر و معماری به دلیل فرارسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به زمان دیگری موکول شده است.

.

پيش از اين  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی نیز تاکید کرده بود اجرای موسیقی در ایام سوگواری ممنوع بوده و هست.

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر