“کنسرت هنر نیست بلکه مطرب بازی است.”:امام جمعه مشهد


مجازی تی وی: آیت الله سید محمد علم الهدی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه 8 اسفند که در رواق بزرگ امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد با اشاره به عدم برگزاری کنسرت در مشهد گفت: اینکه بنده می گویم در مشهد نباید کنسرت موسیقی برگزار شود، اعمال زور و قدرت نیست بلکه از نظر یک طلبه می گویم مسئله موسیقی با کنسرت تفاوت دارد.

alamolhoda

به گزارش  مهر،امام جمعه مشهد افزود: کنسرت مطرب بازی است، پیامبر خدا حدود حرم امام رضا(ع) را بین دو کوه مشخص کردند و این بدان معناست که حرم ایشان تنها  زیر این سقف نیست بلکه تمام شهر مشهد مربوط به امام رضا (ع) است و کنسرت در حرم ایشان مطرب بازی است.

وی با اشاره به تبلیغات خبرگزاری دولتی آلمان در این خصوص که بعضی از مسئولان محلی وابسته به رهبری در مشهد با آزادی هنری مخالف هستند، ابراز داشت: اگر منظور آن خبرگزاری بنده هستم باید در جواب بگویم که بدانند این کنسرت هنر نیست بلکه مطرب بازی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آلمانی که روزی سلاح شیمیایی آن باعث کشتار مردم بی گناه ما شده و هنوز نیز بعضی ها در تخت های بیمارستان به دلیل آن بمب ها نفس نفس می زنند از برگزاری کنسرت طرفداری می کند.

0
0

 

0 نظر

شما می توانید اولین بار یک نظر ارسال کنید.

ارسال نظر